MOBİL ÇÖZÜMLER

Gelişen ve değişen yeni ticaret dünyasında kişiler dünya üzerinde her an herhangi bir yerde bulunabilirler. İşte bu durum üzerine çözüm üreten YENİ NESİL BİLİŞİM, mobil uygulamalar konusunda çözümler getirmektedir.

Günümüzde üretilen çoğu cep telefonu internet bağlantısı sağlayabilmesi vasıtası ile tüm bilgiler artık kişilerin cep telefonları üzerinden edinilebilir olmuştur.

YENİ NESİL BİLİŞİM, geliştirdiği mobil uygulamalar ile kurduğu tüm sistemlerin cep telefonları üzerinden takibini ve yönlendirilmesini sağlamaktadır. Böylelikle kişilerin gerçekleştirmek istedikleri işlemler için bilgisayar başına geçme zorunluluğu ortadan kaldırılarak tüm işlemleri cep telefonları üzerinden yapmaları sağlanmıştır.

Tüm bir fabrikanın bile tek bir cep telefonu üzerinden kontrol edilebilinmesini sağlayan bu uygulamalar büyük bir zaman ve para tasarrufu sağlar.

 

 

Reklamlarınızı uygulamalarda göstererek, cep telefonu ve tablet kullanıcılarından oluşan ve giderek büyüyen bir kitleye ulaşabilirsiniz. Google AdWords’ün sizin yerinize reklamınızı Görüntülü Reklam Ağı‘ndaki uygulamalarla eşleştirmesine izin verebilir veya belirli uygulama kategorilerini hedefleyebilirsiniz.

Uygulamanızı Diğer Uygulamalarda Reklam Vererek Tanıtma

Mobil Görüntülü Reklam Ağı kampanyaları, sizinkine benzeyen uygulamaları kullanan kişilere ulaşmanıza olanak tanır. Reklamlarınızı uygulamalarla ilgilenme olasılığı yüksek olan kullanıcılara (uygulamaları zaten kullananlara) göstermek, reklamlarınızın verimliliğini artırır; indirme sayısının artması da uygulamanızın mağazadaki sıralamasını yükseltebilir.

Uygulamaları Arama Sonuçlarında Tanıtma

Mobil Arama Ağı kampanyaları, hâlihazırda mobil cihazlarında sizinki gibi uygulamaları arayan kullanıcılara ulaşmanıza yardımcı olur. Bu kampanyalar, uygulamanızın ilgi gösterme olasılığı yüksek olan kişiler tarafından keşfedilmesini sağlamanın mükemmel bir yoludur.

Uygulama Tanıtım Reklamlarıyla İndirme Sayısını Artırma

Uygulama tanıtım reklamları (önceki adıyla “tıkla ve indir” reklamlar), indirme sayısını artırmanın en kolay

ve en etkili yoludur. Bu reklam türünde, özelleştirmelerin çoğu sizin yerinize yapılır. Bu reklamları, Uygulama/Dijital İçerik Reklamı şablonunu kullanarak Arama Ağı’nda ve Görüntülü Reklam Ağı’nda yayınlayabilirsiniz.

Önemli

Arama Ağı’nda uygulama/dijital içerik reklamları, yalnızca kullanıcılara ücretli uygulama içeriğinin sunulduğu yerlerde gösterilebilir.

Uygulama tanıtım reklamları nasıl çalışır?

Uygulama tanıtım reklamları , kullanıcıları doğrudan Google Play Store’a veya Apple App Store’a yönlendirerek uygulamanızın indirilmesini kolaylaştırır.